Feb 18

Objavljen javni poziv za financiranje udruga

Općina Trnava objavila je javni poziv za za financiranje programa i projekata udruga od interesa za opće dobro u Općini Trnava iz sredstava Proračuna Općine Trnava za 2018. godinu

Predmet ovog Javnog poziva je podnošenje prijave za financiranje programa i projekata udruga od interesa za opće dobro u Općini Trnava iz sredstava Proračuna Općine Trnava za 2018. godinu.

Temeljem ovog Javnog poziva bit će financirani programi i projekti (nastavno: programi) udruga od interesa za opće dobro u Općini Trnava čija namjena odgovara uvjetima ovog javnog poziva.

Programi udruga smatraju se zaokruženi i tematski jasno određeni skup aktivnosti koje su u skladu s vrednotama propisanim Ustavom Republike Hrvatske, te čije provođenje kroz dugoročni ili vremenski ograničeni rok djelovanja daje vidljivu dodanu društvenu vrijednost kojom se podiže kvaliteta života pojedinca i unaprjeđuje razvoj društvene zajednice te zadovoljavaju javne potrebe na području Općine.

Prijavitelji moraju dostaviti svu propisanu dokumentaciju ili prijava se neće uzimati u obzir.

Svi potrebni dokumenti nalaze se na web stranici u mapi DOKUMENTI pod JAVNI POZIV UDRUGAMA U 2018. GODINI ili direktno putem linka: http://www.opcina-trnava.hr/index.php/dokumenti/category/42-javni-poziv-udrugama-2018