May 17

Odrađena prijava na još jedan EU natječaj

Općina Trnava se prijavila na  Natječaj za provedbu Mjere 7. „Temeljne usluge i obnova sela u ruralnim područjima“, za Podmjeru 7.4. „Ulaganja u pokretanje, poboljšanje ili proširenje lokalnih temeljnih usluga za ruralno stanovništvo, uključujući slobodno vrijeme i kulturne aktivnosti te povezanu infrastrukturu“, za tip operacije 7.4.1. „Ulaganja u pokretanje, poboljšanje ili proširenje lokalnih temeljnih usluga za ruralno stanovništvo, uključujući slobodno vrijeme i kulturne aktivnosti te povezanu infrastrukturu, “ iz Programa ruralnog razvoja Republike Hrvatske za razdoblje 2014. – 2020.

Kao i do sada na svim ovakvim natječajima općina je uspješno dobivala sredstva zbog svoje dobre pripremljenosti i stručnosti i do sada nismo bili ni jednom odbijeni, te se tako nadamo da će biti i ovaj puta.

Moramo napomenuti da je povrat uloženih sredstava za općinu i ovaj put 100%

U prilogu je pravomoćna građevinska dozvola za navedeno ulaganje.

Građevinska-sportski centar