• header7
 • header10
 • header6
 • header9
 • header8
 • header2
 • header3
 • header5
 • header4
11
Apr 17

Objavljen javni natječaj za javne radove

Pozivamo sve mještane da se jave na Javni natječaj objavljen na stranicama HZZ-a za obavljanje posla na javni radovima na području Općine Trnava. Zamolbe se primaju u uredu Općine Trnava a tekst javnog natječaja je slijedeći:

RADNIK/RADNICA NA ODRŽAVANJU JAVNIH POVRŠINARadno mjesto


Mjesto rada:TRNAVA, OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA


Broj traženih radnika:35


Vrsta zaposlenja:Na određeno; javni radovi


Radno vrijeme:Puno radno vrijeme


Smještaj:Nema smještaja


Naknada za prijevoz:U cijelosti


Natječaj vrijedi od:10.4.2017.


Natječaj vrijedi do:18.4.2017.
Posloprimac


Razina obrazovanja:

$1·                    Osnovna škola niži razredi

$1·                    Završena osnovna škola

$1·                    Srednja škola 3 godine

$1·                    Srednja škola 4 godine

$1·                    Viša ili prvostupanjska


Radno iskustvo:Nije važno


Ostale informacije:Opis posla : radnik/radnica na održavanju i revitalizaciji javnih površina na području općine Trnava
Poslodavac


Poslodavac:OPĆINA TRNAVA


Kontakt:pismena zamolba: Općina Trnava; I. Meštrovića 2; Trnava

UVIJET ZA SUFINANCIRANJE 100% IZNOSA JAVNIH RADOVA PROPISANI OD STRANE HRVATSKOG ZAVODA ZA ZAPOŠLJAVANJE SU SLIJEDEĆI:

1. skupina:

 • bez obzira na duljinu prijave u evidenciju: hrvatski branitelji, djeca i supružnici poginulih i nestalih hrvatskih branitelja, roditelji s 4 i više malodobne djece, roditelji djece s teškoćama u razvoju, roditelji djece oboljele od malignih bolesti, roditelji udovci i roditelji djeteta bez upisanog drugog roditelja, osobe na uvjetnoj kazni, osobe bez stečene kvalifikacije, osobe s invaliditetom, žrtve trgovanja ljudima, žrtve obiteljskog nasilja, azilanti, mlade osobe koje su izašle iz sustava skrbi (domova za djecu) i udomiteljskih obitelji, odgojnih zavoda i slično, liječeni ovisnici o drogama, osobe koje su završile sa služenjem zatvorske kazne u posljednjih 6 mjeseci, Romi, beskućnici/e, osobe koja pripadaju etničkoj manjini i potreban joj je razvoj jezičnog profila, profila stručnog usavršavanja ili profila radnog iskustva da bi poboljšale izglede za pristup stalnom zaposlenju
 • mlade osobe do 29 godina prijavljene u evidenciju do 4 mjeseca
 • mladi do 25 godina prijavljeni u evidenciju dulje od 6 mjeseci
 • mladi do 29 godina prijavljeni u evidenciju dulje od 12 mjeseci
 • osobe starije od 50 prijavljene u evidenciju dulje od 6 mjeseci
 • osobe prijavljene u evidenciju nezaposlenih 3 i više godina

Zadnje vijesti