• header7
  • header10
  • header6
  • header9
  • header8
  • header2
  • header3
  • header5
  • header4
10
Sep 14

Priopćenje građanima Općine Trnava

Poštovani građani Općine Trnava!

U noćašnjim satima na facebooku je registrirana stranica na ime Općine Trnava te su neovlašteno kopirani i skinuti podaci sa naše službene stranice www.opcina-trnava.hr.  Ovim putem vas obavještavamo da navedena facebook stranica nije službena stranica općine niti onaj tko ju je postavio ima dozvolu za njeno postavljanje niti potrebe suglasnosti za kopiranje podatka te je slučaj proslijeđen nadležnim tijelima Republike Hrvatske.  Smatramo krajnje neodgovorno takvo ponašanje pogotovo što je u tijeku nekoliko važnih natječaja za naše građane te pravodobno i pravovaljano informiranje vezano za iste koje je od velike važnosti.  I dalje će službena web stranica www.opcina-trnava.hr biti jedina i službena stranica Općine Trnava za davanje obavijesti i informiranje građana od strane Općine Trnava. Bude li Općina Trnava stvarala facebook stranicu svakako ćemo vas informirati kao i do sada putem ovih web stranica.

OPĆINSKA NAČELNICA

Irena Mikić Brezina

Zadnje vijesti