• header7
  • header10
  • header6
  • header9
  • header8
  • header2
  • header3
  • header5
  • header4
09
Sep 14

Odgovor na upit sa tribine

Poštovani građani Općine Trnava!

Ostali smo vam dužni odgovr sa održane tribine vezano za Program poboljšanja energetske učinkovitosti obiteljskih kuća. Pitanje je bilo vezano za vrijeme koje osoba mora biti prijavljena na toj adresi da bi se mogla kandidirati na natječaj. Poslali smo određene upite te je odogovr slijedeći: Nema roka kojim je propisano od kada osoba mora biti prijavljena na toj adresi da bi mogla kandidirati obiteljsku kuću na Program. Jedino bi moglo doći do problema prilikom odjave određenih članova kućanstva ili vlasnika građevine da bi se izbjeglo dokazivanje o nepostojanju duga po natječaju. Općina zadržava pravo provjere istinitosti dostavljenih podataka od nadležnih institucija.  

Zadnje vijesti