Dec 18

Obavijest studentima i umirovljenicima za Božićnu naknadu

Obavijest studentima i umirovljenicima

OBAVIJEST STUDENTIMA SA PODRUČJA OPĆINE TRNAVA

Općina Trnava obavještava studente s područja Općine, da će se isplatiti jednokratna naknada povodom Božićnih blagdana u iznosu 500,00 kuna, svima koji imaju prebivalište na području Općine Trnava.

Molimo sve studente da putem maila: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.">This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..hrdostave podatke o statusu studenta, OIB, kopiju osobne iskaznice i broj računa na koji će se vršiti uplata sredstava, zaključno sa 27.12.2018. godine.

Općinska načelnica

Irena Mikić Brezina

OBAVIJEST UMIROVLJENICIMA NA PODRUČJU OPĆINE TRNAVA

Općina Trnava obavještava umirovljenike s područja Općine, da će se isplatiti jednokratna novčana pomoć povodom Božićnih blagdana.

Jednokratna pomoć isplatiti će se u iznosu 100,00 kuna, svim umirovljenicima čija mirovina sa dodacima ne prelazi iznos od 2.100,00 kuna i to po svim mirovinama.

Molimo sve umirovljenike da dostave podatke o statusu umirovljenika (zadnji odrezak od mirovine,OIB, kopiju osobne, zaključno sa 27.12.2018.

Općinska načelnica

Irena Mikić Brezina