Nov 18

Objava Javnog poziva

Poštovani građani Općine Trnava!

Fond za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost raspisao je Javni poziv za sufinanciranje sustava za korištenje obnovljivih izvora energije u obiteljskim kućama. Ovisno o području gdje se kuća nalazi, moguće je dobiti poticaje u rasponu od 40% do 80%, odnosno maksimalno do 35 tisuća kuna s PDV-om za ugradnju sustava na biomasu ili do 45 tisuća kuna s PDV-om za sustave s dizalicom topline.

S obzirom da Općina Trnava spada u 1. skupinu PPDS-a raspon sufinanciranja za naše područje iznosi 80%. Ovim putem vas obavještavamo o ovome, te pozivamo da se javite na ovaj javni poziv.

Sve detalje može dobiti na stranicama Fonda ili putem dole navedenog linka. Isto tako informacije o Javnim pozivu možete dobiti u uredu Općine Trnava te vam stojimo na raspolaganju.

Irena Mikić Brezina, načelnica