• header7
  • header10
  • header6
  • header9
  • header8
  • header2
  • header3
  • header5
  • header4
01
Aug 18

Javni uvid u program gospodarenja zemljištem u vl.RH

Temeljem članka 29. Zakona o poljoprivrednom zemljištu općinska načelnica daje prijedlog Programa gospodarenja poljoprivrednim zemljištem u vlasništvu RH za područje Općine Trnava na Javni uvid.

 Popis čestica kao i namjena raspolaganja nalazi se u mapi "DOKUMENTI" pod "DRŽAVNO POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE" ili istoj mapi možete pristupiti putem ovog linka:

http://www.opcina-trnava.hr/index.php/dokumenti/category/46-drzavno-poljoprivredno-zemljiste

 

Pored popis čestica, u pdf formatu možete vidjeti i kartu svih katastarskih općina sa parcelama koje su u vlasništvu RH.

Općina je izradila i kompjutersku aplikaciju za program gospodarenja poljoprivrednim zemljište gdje možete pregledati svaku katastarsku općinu i vidjeti koje su čestice predviđene za prodaju, povrat ili zakup.

Aplikaciji možete pristupiti putem slijedećeg linka:

http://www.zeljko-gis.com/mapguide26/fusion/templates/mapguide/slate/index.html?ApplicationDefinition=Library://TRNAVA/app_trnava.ApplicationDefinition&locale=en 

 

 Javni uvid traje od 01. 08.2018. do 16.08.2018. godine te će 16.08. 2018. godine biti organizirana prezentacija Programa raspolaganja poljoprivrednim zemljište u Domu kulture u Trnavi sa početkom u 20,00 sati. 

 

Na prijedlog općinskog vijeća maksimalna površina koja se može uzeti u zakup po jednom subjektu (pravnoj ili fizičkoj osobi) je 25 hekatar.

Sve svoje prijedloge, sugestije ili savijete možete dostaviti u ured Općine Trnava i to osobno, poštom ili putem maila This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. te isto tako svu ovu dokumentaciju koja se nalazi na web stranici vidjeti i u  uredu Općine na adresi I. Meštrovića 2 Trnava. Prijedloge možete dostavljati za vrijeme trajanja javnog uvida kao i na samoj prezentaciji Programa dana 16. kolovoza 2018. godine.

Zadnje vijesti