Mar 18

Obavijest umirovljenicima i studentima

Obavijest studentima i umirovljenicima

OBAVIJEST STUDENTIMA SA PODRUČJA OPĆINE TRNAVA

Općina Trnava obavještava studente s područja Općine, da će se isplatiti jednokratna naknada u iznosu 700,00 kuna, svim redovnim studentima koji imaju prebivalište na području Općine Trnava.

Molimo sve studente da putem maila:This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.dostave podatke o statusu studenta, OIB, kopiju osobne iskaznice i broj računa na koji će se vršiti uplata sredstava, zaključno sa 29.3.2018. godine.

Općinska načelnica

Irena Mikić Brezina dipl.oec.

Obavijest umirovljenicima na području Općine Trnava

Općina Trnava obavještava umirovljenike s područja Općine, da će se isplatiti jednokratna novčana pomoć povodom uskršnjih blagdana.

Jednokratna pomoć isplatiti će se u iznosu 100,00 kuna, svim umirovljenicima čija mirovina sa dodacima ne prelazi iznos od 2.100,00 kuna i to po svim mirovinama.

Molimo sve umirovljenike da dostave podatke o statusu umirovljenika (zadnji odrezak od mirovine ili Rješenje o mirovini), OIB i kopiju osobne iskaznice, zaključno sa 29.3.2018.

Općinska načelnica

Irena Mikić Brezina dipl.oec.